Range Rover

Неперевершений Range Rover.


Головні особливості

Дизайн

Ми не ставили за мету показати Range Rover у новому світлі з обтікаючим дахом, довгим кузовом та графічним оздобленням нижніх елементів, ми просто зробили його кращим. Інноваційні особливості, такі як фари Premium LED, роблять його ще більш виразним.

Довершеність

Справжнє відчуття першокласної подорожі. Найкращі якості Range Rover і чудово оздоблені інтер’єрні особливостІ забезпечуєють комфорт чотирьох сидінь, з універсальнім п’ятим сидінням. Тепер задні сидіння мають більший нахил і збільшені подушки для більшого комфорту.

Технології

Range Rover вміщує в собі добірку технологічних ідей призначених надати вишуканого керування: від прихованого освітлення керма та сенсорних перемикачів до чудово інтегрованих 10-дюймових сенсорних екранів Touch Pro Duo.

Дизайн

Легкий, знаковий і більш сучасний дизайн з характерною передньою решіткою. бампером і капотом у поєднанні з вихлопними трубами та яскравими LED ліхтарями.

Дизайн салону

Невимушено комфортний, прекрасно оснащений та оздоблений з увагою до дрібниць. Деталі, зовнішній шик та оздоблення підвищують відчуття неперевершеної вишуканості, притаманної Range Rover.

Технології

Система Touch Pro Duo

Інформаційна система Touch Pro Duo з двома 10-дюймовими високочутливими сенсорними екранами дозволяє переглядати важливу інформацію, одночасно взаємодіючи із додатковими функціями для підвищеняя зручності у користуванні.

Інтерактивний дисплей водія

12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія* з високою роздільною здатністю може приймати та проектувати великий обсяг інформації, мультимедійні дані та дані активної безпеки, включаючи дані від систем навігації, телефону і мультимедійних пристроїв.

Універсальність

Зручне дистанційне складання

Система дистанційного інтелектуального розкладання сидінь (Remote Intelligent Seat Fold), доступна для задніх сидінь представницького класу, дозволяє налаштувати задні сидіння за допомогою верхнього сенсорного екрана або додатка на вашому смартфоні.

Функціональні можливості

Повний привід

Повний привід All Wheel Drive (AWD) забезпечує керування по бездоріжжю. Привід Range Rover виконаний, базуючись на ретельно розроблених технологічних рішеннях, для підтримання оптимального зчеплення з метою впевненого пересування у будь-яких умовах.

Продуктивність

Двигуни

Вибір двигунів Range Rover був оптимізований для конкретних цілей - від потужності та задоволення від водіння до економії пального та вишуканості, для задоволення усіх потреб. Всі двигуни оснащені технологією Stop / Start і розумною регенеративною зарядкою.

Land Rover Gear - аксесуари

Удосконалюйте Range Rover у будь-який час, додаючи аксесуари Land Rover Gear. Зробіть авто пристосованим до ваших потреб зі стильними, строгими і універсальними аксесуарами, які розроблені, протестовані та виготовлені відповідно до тих самих стандартів, що й оригінальне встановлене обладнання.