Сервіс та обслуговування у Land Rover Дніпро «Аеліта Преміум» (Ленд Ровер)

Сервіс та обслуговування

Оригінальні запчастини

Тримайте ваш Land Rover на 100% Land Rover. Всі наші оригінальні запчастини покриваються 24-місячною гарантією, на багато більше миль впевненого водіння.

Записатися на сервіс online

Тепер Ви можете забронювати онлайн-службу Land Rover Service, використовуючи наш новий інтегрований об'єкт бронювання. Просто введіть реквізити вашого автомобіля, виберіть причину звернення. Потім виберіть дату та час, які вам підходять, і ми підтвердимо ваше призначення електронною поштою.

Ремонт

Коли Ваш автомобіль ремонтують Центром обслуговування Land Rover, Ви можете бути впевнені, що ніхто не знає Ваш автомобіль краще, ніж наші авторизовані ремонтники.

Перегляньте вашу історію обслуговування

Лише за кілька кліків можна отримати доступ до історії онлайнової служби Land Rover. Замість того, щоб шукати паперові документи, ми зберігаємо все в одному місці.

Castrol

Castrol допомагає вашому автомобілю у всіх умовах. Саме тому Castrol EDGE Professional є єдиним маслом, рекомендованим Land Rover.

AdBlue®

AdBlue® - це спеціальна дизельна рідина для відсмоктування (DEF). Це дозволяє проводити селективне каталітичне зменшення, що зменшує шкідливі викиди та допомагає Land Rover з дизельними двигунами відповідати жорстким стандартам EURO 6.