Range Rover

Неперевершений Range Rover.


Ключові характеристики

Дизайн

З його плавною лінією даху, безперервною поясною лінією кузова та графікою на нижніх елементах обробки, ми не намагалися переосмислити Range Rover, ми просто зробили його ще кращим. З безліччю інноваційних функцій, таких як світлодіодні фари системи Pixel-laser, що забезпечують його ще більшу присутність на дорозі.

Довершеність

По-справжньому першокласне враження від подорожей. Висококласний і чудово виконаний інтер’єр Range Rover забезпечує комфорт для чотирьох сидінь представницького класу і п’яти універсальних сидінь. Задні сидіння тепер збільшили нахил і отримали глибші подушки для більшого комфорту.

Технології

Від керма, на якому непомітно розміщено перемикачі, до чудово інтегрованих 10-дюймових сенсорних екранів Touch Pro Duo, Range Rover оснащено переліком ретельно розроблених технологій для забезпечення вишуканого поєднання з автомобілем і довершеного керування.

Дизайн

Дизайн є легким, знаковим і навіть сучаснішим з новою передньою решіткою, переднім бампером і капотом у поєднанні з інтегрованими вихлопними трубами та вражаючими новими світлодіодними ліхтарями.

Дизайн салону

Невимушено комфортний, прекрасно оснащений та оздоблений відповідно до критичних поглядів. Деталі, нові декоративні вставки та декоративні накладки поліпшують відчуття неперевершеної вишуканості, притаманної Range Rover.

Технології

Система Touch Pro Duo

Із двома 10-дюймовими високочутливими сенсорними екранами у стандартній комплектації розважальна система Touch Pro Duo дозволяє переглядати важливу інформацію, одночасно взаємодіючи із додатковими функціями для вашої зручності.

Інтерактивний дисплей водія

12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія* з високою роздільною здатністю може приймати та проектувати великий обсяг інформації, мультимедійні дані та дані активної безпеки, включаючи дані від систем навігації, телефону і мультимедійних пристроїв.

Універсальність

Зручне дистанційне складання

Доступне для задніх сидінь представницького класу, система дистанційного інтелектуального розкладання сидінь Remote Intelligent Seat Fold дозволяє налаштувати задні сидіння за допомогою верхнього сенсорного екрана або додатка на вашому смартфоні.*

Функціональні можливості

Повний привід

Їзда по бездоріжжю забезпечується завдяки повному приводу All Wheel Drive (AWD). Для підтримання оптимального зчеплення з метою впевненого пересування у всіх умовах привід Range Rover виконаний і закріплений завдяки групі ретельно розроблених технологічних рішень.

Ходові характеристики

Phev

Найбільш інноваційний силовий агрегат, що ми колись створювали. Range Rover PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) має вдосконалений бензиновий двигун Ingenium та електричний двигун. Забезпечує вихідну потужність 404 к.с. та розганяється 0-100 км/год. за 6,8 (6,4) секунди, з показником викидів CO

Land Rover Gear - аксесуари

Удосконалюйте Range Rover у будь-який час, додаючи аксесуари Land Rover Gear. Зробіть авто пристосованим до ваших потреб зі стильними, строгими і універсальними аксесуарами, які розроблені, протестовані та виготовлені відповідно до тих самих стандартів, що й оригінальне встановлене обладнання.