Представляємо новий Range Rover Evoque

Час заявити про себе.


Основні характеристики

Дизайн

Логічне продовження нашої філософії дизайну. Завдяки своєму унікальному “купейному” силуету, Range Rover Evoque став гідним наступником автомобіля, який полонив серця шанувальників у всьому світі.

Технології

Інноваційні та інтуїтивно зрозумілі технології Range Rover Evoque, доступні у якості опції, включають в себе інформаційно-розважальну систему Touch Pro Duo 1, інтерактивний 12.3- дюймовий водійський дисплей, проекційний дисплей та аудіосистему Meridian Audio™.

Функціональні можливості

Повна керованість на дорозі та бездоріжжі у поєднанні з високою прохідністю за будь-яких погодних умов гарантує, що цим компактним позашляховиком буде легко та безпечно керувати, незалежно від погоди або типу поверхні.

Дизайн

Вражаючі пропорції створюють ефектний силует і поставу а також підкреслюють особливість екстер’єру Range Rover Evoque.

Дізнайтеся більше про інтер'єр

Ретельна увага до деталей завжди була основним принципом в дизайні інтер'єру наших автомобілів. Ми поєднали лаконічні поверхні та ретельно відібрані матеріали преміум-якості, щоб створити вишуканий та спокусливий салон.

Технології

Ініормаційно-розважальна система

Система Touch Pro Duo надає великий обсяг інформації та розваг і являє собою найбільш інтуїтивно зрозумілі та найсучасніші вбудовані технології, які дозволяють отримати максимум задоволення від кожної подорожі.

Функціональні можливості

Повний привід

Впевнене водіння на дорозі та бездоріжжі. На слизьких поверхнях, таких як трава або сніг, крутний момент може розподілятися між передніми та задніми колесами, забезпечуючи максимального зчеплення.

Універсальність

Внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією clearsighn

Функція вперше представлена в моделі Land Rover і, як і інші численні інновації, перетворює керування Range Rover Evoque на справжнє задоволення. Ця опціональна технологія забезпечує безперешкодну видимість дороги позаду, незважаючи на пасажирів на задньому сидінні чи вантаж в багажнику.

Ходові характеристики

Двигуни

Наші бензинові та дизельні двигуни Ingenium призначені для екологічно чистого та ефективного спалювання. Система Mild Hybrid (MHEV) допомагає зменшити споживання палива та викиди CO. Вона збирає, акумулює і потім перерозподіляє енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення швидкості.

Land Rover Gear - аксесуари

Стильні, надійні та практичні: персоналізуйте свій Range Rover Evoque за допомогою наших аксесуарів для інтер'єру та екстер'єру.