Range Rover Velar

Авангардний Range Rover.


Ключові характеристики

Дизайн

У принцип конструкції Range Rover Velar покладено чимало революційних рішень. Привабливі пропорції, потайні дверні ручки та вбудований задній спойлер, що покращують аеродинамічні властивості. Такі характерні особливості, як решітка радіатора з фольгованим тисненням, надають передній частині кузова автомобіля бездоганного зовнішнього вигляду.

Технології

Мультимедійна система Touch Pro Duo гармонійно поєднує два 10-дюймових сенсорних екрана з високою роздільною здатністю. Систему Touch Pro Duo можна використовувати разом із додатковим повнокольоровим індикатором на лобовому склі (HUD) та додатковим інтерактивним водійським дисплеєм, щоб одночасно спостерігати за дорогою та використовувати численні функції.

Ходові характеристики

Незалежно від того, прямуєте ви автобаном, чи маневруєте на звивистому путівці, універсальність Range Rover Velar дозволяє підлаштуватись до будь-яких умов. Повний привід (AWD) з інтелектуальною системою керування трансмісією Intelligent Driveline Dynamics (IDD) та система розподілу крутного моменту при гальмуванні дозволяють насолодитися захоплюючою їздою.

Дизайн

Дизайн екстер'єру

Простота, що випромінює впевненість та підкреслює індивідуальність. Range Rover Velar задає тон у впровадженні передових конструктивних рішень. Довершений, елегантний та особливий, цей автомобіль має привабливий та сучасний зовнішній вигляд. Куди б ви не поїхали у Range Rover Velar — він буде скрізь притягувати погляди.

Дизайн інтер'єру

Салон Range Rover Velar вирізняється елегантною простотою. Починаючи з регульованого освітлення інтер'єру, та закінчуючи висувними підлокітниками — все створено та майстерно виконано, щоб допомогти вам і вашим пасажирам відпочивати в дорозі.

Технології

Інновації

Починаючи від потайних функціональних елементів регулювання керма та закінчуючи двома 10-дюймовими сенсорними екранами, індикатором на лобовому склі та матрично-лазерними світлодіодними фарами із денними ходовими вогнями, Range Rover Velar завжди попереду у впровадженні конструктивних рішень, інновацій та нових технологій.

Ходові характеристики

Двигун

Нові легкі та потужні двигуни типу V6 з 4-ма алюмінієвими циліндрами забезпечують керування із швидким реагуванням разом з автоматичною трансмісією автомобіля, що надає можливість швидкого перемикання передач, а також запаморочливе прискорення та ходові характеристики.

Функціональні можливості

Повний привід

Повний привід із системою перемикання крутного моменту (AWD) надає вражаючи дорожні характеристики та повноцінну можливість їзди по бездоріжжю. Для підтримання оптимального зчеплення з метою впевненого пересування у всіх умовах, привід Range Rover Velar виконаний та закріплений завдяки групі ретельно розроблених технологічних рішень.

Універсальність

Браслет Activity Key

Опціональний браслет Activity Key дозволить жити повним життям. Для додаткового відчуття впевненості браслет є надійним та повністю водонепроникним, дозволяючи отримати задоволення від різних видів активного відпочинку — від їзди на велосипеді до сплавляння на кайяках — без необхідності носити із собою брелок.

Land Rover Gear - аксесуари

Ряд стильних та практичних аксесуарів для інтер’єру та екстер’єру, які можуть зробити ваш автомобіль Range Rover Velar індивідуальним.