Новий Range Rover Sport

Найдинамічніший Range Rover Sport.

Основні характеристики

Дизайн

Завдяки спортивним дизайнерським нюансам і потужності Range Rover Sport розроблений для зіткнення. Найкраща якість, динамічніший, сучасніший вигляд у всьому - від нової сітки Range Rover Sport, перероблених вентиляційних отворів капота до вишуканих, але спортивних варіантів коліс.

Ходові характеристики

Діапазон потужної силової передачі забезпечує захоплюючу їзду на дорозі. 5,0-літровий V8 бензиновий двигун з наддувом пропонує поліпшений випуск 525PS, а поєднання вдосконаленого бензинового двигуна та електродвигуна Ingenium забезпечує вражаючі характеристики Range Rover Sport PHEV.

Технології

Наша інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo в автомобілі чудово поєднує два 10-дюймових сенсорних екрани з високою роздільною здатністю. Використовуйте Touch Pro Duo разом із повнокольоровим дисплеєм, призначеним для читання без нахилу голови, та інтерактивним дисплеєм водія, щоб одночасно переглядати та взаємодіяти з кількома функціями одночасно.

Дизайн

Дослідіть зовнішній вигляд

Потужний та ідеально пропорційний Range Rover Sport було розроблено для того, щоб керувати увагою, де б ви не опинилися.

Огляньте салон

Розкішний, надзвичайно комфортний і винятково функціональний, Range Rover Sport - транспортний засіб водія у будь-яких умовах.

Ходові характеристики

Range Rover Sport PHEV

The Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) – Гібридний автомобіль з підзарядкою від електромережі забезпечує винятково вишуканий досвід та провідну здатність Range Rover Sport як на дорозі, так і у позашляхових умовах. PHEV дозволяє Range Rover Sport розвивати швидкість від 0-100 км/год усього за 6,7 секунди і до максимальної швидкості 220 км/год.

Технології

Touch Pro Duo

10-дюймові сенсорні екрани з високою роздільною здатністю Touch Duo Pro дозволяють одночасно переглядати інформацію на одному екрані, наприклад, за допомогою навігаційної системи, взаємодіючи з багатьма функціями, такими як налаштовування медіа-параметрів, на іншому.

Універсальність

Основні характеристики

Насолоджуйтеся своїми улюбленими заходами на відкритому повітрі та безпечно зберігайте ключ від автомобіля в автомобілі. Додатковий ключ "Land Rover Activity" має надійний, повністю водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних подіях, коли носіння ключа є не дуже зручним.

Потужність

Підвіска

Надійний, складовий двигун укомплектований найсучаснішою електронною пневматичною підвіскою*, яка забезпечує винятковий рух колеса артикуляції та рівновагу. У Range Rover Sport SVR ви знайдете вражаючу продуктивність зі спортивною підвіскою SVR, оптимізованою для експлуатації та поліпшення керування.

Land Rover Gear - аксесуари

Удосконалюйте свій Range Rover Sport у будь-який період свого життя, додавши обладнання Land Rover Gear. Оформлення, випробування та виготовлення з використанням тих самих високих стандартів, що й оригінальне обладнання. Пристосовуйте свій автомобіль до ваших потреб стильним, міцним та універсальним обладнанням.