Discovery Sport

Більш ніж 30 міжнародних нагород та премій.


Ключові характеристики

Універсальність

З ковзаючим другим рядком, який може запропонувати подібне місце для ніг Range Rover, і третій ряд TD4 180hp, SD4 240hp і обидва двигуни Si4, ви можете адаптувати простір для задоволення потреб та сидіння.

Дизайн

Витончений, аеродинамічний силует Discovery Sport, з легендарною потужністю Land Rover і гнучким інтер'єром, додають великого вигляду автомобіля, який робить набагато більше.

Технології

Найсучасніші засоби управління відрізняють незахищену панель, яка має 8-дюймовий сенсорний екран і додатковий дисплей Head-up з новітніми технологіями для інтуїтивної взаємодії. Також доступний 10-дюймовий сенсорний екран з Touch Pro.

Дизайн

Унікальність, що йде в ногу с часом

Сучасний, доречний та привабливий транспортний засіб, з компактним кузовом ідеальних пропорцій та рішучою поставою. Його виразний силует та гарні рельєфні поверхні створюють автомобіль, з яким вас поєднає зв’язок на емоційному рівні.

Дизайн салону

Наш автомобіль вражає не лише дизайном екстер’єру. У салоні горизонтальні та вертикальні лінії поєднуються з гладенькими поверхнями, чудовим оздобленням та оббивкою зі шкіри преміум класу, яка доступна додатково. Все це у поєднанні зі справжнім духом бренду Land Rover надає інтер’єру елементів розкоші, які доповнюють безумовну універсальність салону.

Технології

Incontrol

InControl — розроблений компанією Jaguar Land Rover набір сучасних технологій, який з’єднує вас та ваш Discovery Sport із зовнішнім світом. Ми пропонуємо розважальні системи InControl Touch або Touch Pro на ваш вибір. Ці системи можна доповнити з допомогою пакетів InControl Connect та Connect Pro, щоб ви змогли розширити можливості зв’язку.

Можливості

Буксирування причепу

Discovery Sport може буксирувати причепний пристрій масою до 2500 кг, що дозволяє автомобілю виконувати найскладніші задачі з буксирування. Такі функції, як складний та знімний буксирувальний пристрій у поєднанні з системами камер та стабілізації причепа незамінні при маневруванні та вантажу.

Потужність

Дизельний двигун Ingenium

Ingenium — двигун нового покоління від компанії Jaguar Land Rover, який вирізняється високою продуктивністю, новітніми технологіями та ефективністю. Він представлений у двох варіантах з потужністю 150 к. с. та 180 к. с. з приводом на одну вісь або повним приводом та з 6-ступеневою та 9-ступеневою автоматичними трансмісіями. Передові технології та повністю алюмінієва конструкція значно знижують витрату палива та рівень викидів CO2.

Ці двигуни значно легші, більш ефективні та продуктивні ніж їх попередники. Окрім того, вони більш доступні та зручні завдяки збільшеному інтервалу технічного обслуговування з 16 000 до 21 000 миль або двох років для автомобілів з повним приводом.

Додаткові функції та аксесуари

Для кожної моделі автомобілів Land Rover доступний широкий вибір аксесуарів та додаткових функцій, створений для персоналізації та розширення можливостей вашого автомобіля у майбутньому. Доповніть інтер’єр та екстер’єр автомобіля дизайнерськими деталями, покращте обладнання для буксирування та удоскональте технології автомобіля, а також розширте можливості для розваг. Одним словом — створіть свій ідеальний Discovery Sport.