ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(056) 371 56 96

Про нас

Новини

Запрошуємо познайомитись з харизматичним Jaguar F-Type Coupe та обрати Jaguar Land Rover із вигодою до 17 %*
9 липня 2014

image

Отримавши владу, важко її втратити. Саме такі відчуття викликає F-TYPE COUPE. Супер заряджений та супер маневрений, він надасть вам контроль на дорозі, про який Ви навіть не мріяли. 550 к.с. та розгін за 4,2 секунди до 100 км/год – вражаюча потужність.

Втілення неперевершеної потужності та харизми F-TYPE COUPE до 13 липня представлений у Дніпропетровську. Ви маєте чудову можливість на власному досвіді переконатися, що його вигляд захоплює подих та закликає до незабутнього драйву.

Докладніше про Jaguar F-Type Coupe

Запрошуємо особисто познайомитись з F-TYPE COUPE, відвідавши автоцентр "Аеліта Преміум" та пропонуємо вашій увазі нові Jaguar Land Rover із вигодою до 17 % *.

Докладніше про вигоду до 17 %*

За детальнішою інформацією звертайтесь до консультантів автосалону Jaguar Land Rover "Аеліта Преміум": пр. ім. Газ. "Правда", 34-Б, Дніпропетровськ, тел. (056) 371-56-96.

ТОВ "Аеліта Преміум"
Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання, яке не входить до стандартного обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні. Вартість дзвінків з мобільних та стаціонарних телефонів відповідно до тарифів Вашого оператора.
* Під вигодою маються на увазі знижки до 17%, що діють з 01.07.14 по 31.08.14, на обмежену кількість визначених авто Jaguar XF, Land Rover Freelander2, Range Rover Evoque, Land Rover Discovery 4, RangeRover Sport, Range Rover - 2013 р. та 2014 р. виробництва, що знаходяться в Україні, за умови наявності авто на складі ТОВ "Аеліта Преміум" або ТОВ з ІІ "Віннер Імпортс Україна, Лтд", та за умови передачі авто покупцеві в строк дії пропозиції. Знижка надається в гривні та розраховується на день укладення договору купівлі-продажу авто за формулою:Z=Discount * R(де Z- розмір знижки у гривні, Discount- еквівалент знижки у євро, а R - це міжбанківський курс євро до гривні на день укладення договору, що відображується на веб-сайтіwww.landrover.ua). Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за міжбанківським валютним курсом на день здійснення оплати. Міжбанківський курс відображується на веб-сайті - http://www.winner.ua/. Кількість автомобілів обмежена лише наявними на території України та визначеними офіційним дистриб’ютором автомобілів Land Rover в Україні - ТОВз ІІ "Віннер Імпортс Україна, Лтд".

Останні новини

Показати більше

image

RANGE ROVER

Від 3 567 200 гривень

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 424 422 гривень

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 168 985 гривень

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 372 735 гривень

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

RANGE ROVER EVOQUE КАБРІОЛЕТ

Від 1 847 300 гривень

Kабріолет для будь-якої пори року

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY

Від 2 067 065 гривень

Найбільш універсальний позашляховик

image

НОВИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 312 220 гривень

Найбільш вишуканий компактний позашляховик